ERCAN YILMAZ’DAN DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MAHALLESİNE VEFA ÖRNEĞİ

ERCAN YILMAZ’DAN DOĞUP BÜYÜDÜĞÜ MAHALLESİNE VEFA ÖRNEĞİ

Yurtdışında yaşayan Ünye’li hayırsever Ercan Yılmaz, doğup büyüdüğü mahallesine yaptığı yardımlarla ihtiyaç sahiplerine el uzatmaya devam ediyor.

Ünye’li hayırsever Ercan Yılmaz ve aile büyüğü Barış Boyun; Ünye Fevzi Çakmak mahallesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kurban bayramı öncesinde gıda ve nakit para desteğinde bulunarak, babası merhum Cemil Yılmaz’ın ismini yaşatmaya devam ediyor. Yılmaz, yurtdışında iş hayatını sürdürmeye devam ederken doğup büyüdüğü Ünye Fevzi Çakmak mahallesinden de kopmayarak gerçek ihtiyaç sahiplerine zaman zaman maddi ve manevi yardımlarda bulunarak büyük vefa örneği sergiliyor.

Yardımları ulaşan mahalle sakinleri ise; “Bizlere bu yardımlar zaman zaman geliyordu. Bizler bu yardımların; merhum Cemil Yılmaz’ın oğlu tarafından bizlere ulaştırıldığını bugün öğrendik. Gıda yardımlarının yanı sıra faturalarımızı ödemek içinde çoğu zaman destekte de bulundu.

Buradan bizler mahalleli olarak kendisine çok minnettar olduğumuzu söylemek istiyoruz. Bizleri unutmadığı için kendisine teşekkür ediyoruz. Babası Cemil Yılmaz ve kendisi için her zaman duacıyız.” dediler.